אודות

אודות Elite Platforms

ElitePlatforms  היא נציגות התמיכה של TradeStation בישראל, TradeStation היא פריים ברוקר אשר מספק פלטפורמת מסחר עטורת פרסים המדורגת על פי מצביעי מגזין "Stocks and Commodities" בראש מדדי מערכות וכלי המסחר 14 שנים ברציפות.

לאחרונה TradeStation השיקה את גרסה 10, המביאה את יכולות המסחר במניות, נגזרים ואלגו ליכולות חדשות.

חמישה דברים שכדאי לדעת על TradeStation

01

TradeStation נבחרה על ידי TASC, Barron’s ו- StockBrokers כפלטפורמת המסחר היומי הטובה ביותר

02

TradeStation היא מערכת למסחר באופציות וחוזים מהמתקדמות בעולם עבור סוחרים מקצוענים

03

ל-TradeStation מהירות ביצוע פקודות מהטובות ביותר בעולם, ולכן מאפשרת לכם להשיג את מחירי הביצוע הטובים ביותר

04

ל- TradeStation מסחר אוטומטי, אופטימיזציה ו- Backtesting המאפשרים לכם לבחון את היתכנות האסטרטגיות שלכם ואת הסתברויות ההצלחה

05

ל- TradeStation היסטוריית מידע , מדויקת ואמינה של עד 90 שנה

על מנת לענות על כל הצרכים באמצעות ממשק הידידותי ביותר לסוחרים, המערכת פותחה על ידי מספר סוחרים בשוק ההון לאורך יותר מ- 35 שנה. מוזמנים להקליק וללמוד על האופציות הרבות והמגוונות שהמערכת מציעה.

מה התפקיד של ElitePlatforms

תפקידינו הוא לעזור ללקוחות TradeStation בישראל . אנחנו לא מהווים ברוקראז' וכספכם לא עובר דרכנו או מוחזק על ידינו. כמו כל לקוח אחר של TradeStation ייפתח לך חשבון עם ביטוח פדרלי ב- JP Morgan, ולשם תוכל להעביר את הכסף.

את שם המשתמש והסיסמא הלקוח מקבל מ- TradeStation ולא מ-ElitePlatforms. עזרה תוכל לקבל ישירות מ- ElitePlatforms או מנציגי הברוקר בחו"ל. דו"חות המערכת ניתנים לשליפה מהמערכת עצמה או מהאתר של TradeStation באמצעות שם המשתמש והסיסמא של הלקוח. TradeStation מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין, באמצעות אחת מפלטפורמות המסחר המתקדמות בעולם במניות, אופציות וחוזים ומפוקחת וחברה בגופי הפיקוח המחמירים ביותר בארה"בFinra, NYSE, SEC ו- SIPC. אישור פיקוח אמריקאי ניתן למצוא באתר תחת השם TradeStation.

יתרונות

 • מסחר במגוון רחב של כלים פיננסיים (מניות, אופציות, חוזים עתידיים, אגרות חוב, סחורות וכו')
 • אחת ממערכות הגרפים הטובות בעולם
 • כלים מעולים לניתוח טכני
 • ביצועי פקודות מהמהירים בשוק, המאפשרים ללקוח להשיג את המחירים הטובים ביותר עבור עסקאות ביחס למתחרים.
 • מאגר מידע היסטורי של עד 90 שנים לאחור.
 • מגוון רחב של שיטות להעברת פקודות בקלות וביעילות.
 • אחת ממערכות המסחר לאופציות המתקדמות בעולם, המספקת גם אסטרטגיות מובנות, ואפשרויות לבדיקות בגרפים תלת ממדיים.
 • גמישות ומסחר אוטומטי תוך שימוש בשפות המובנות אל תוך Object-Oriented Easy Language ו-Easy Language. Easy Language מאפשר גמישות כמעט בלתי מוגבלת, אשר איננה זמינה במערכות אחרות, על מנת להתאים את המערכת לצרכי הלקוח בכל צורה, כולל ממשק שונה המותאם לצרכי הארגון.
 • Easy Language ו- Object-Oriented Easy Language, מאפשרים העברה של פקודות מורכבות ביותר באופן אוטומטי, ובנוסף ישנה אופציה לבניית כמעט כל אסטרטגיה והתאמתה לצרכי הלקוח. כל פיתוח כזה מאופיין בשפה יציבה אשר התפתחה לאורך עשרות שנים כחלק מפלטפורמת המסחר, בלי צורך בממשקים נוספים.
 • כלים לבדיקות ושיפורים. המערכת מכילה סדרה ייחודית של כלים לצורך Backtesting, אופטימיזציה ואופטימיזציית Walk Forward המאפשרים ללקוח לבדוק אסטרטגיות, אינדיקטורים ואת כל הכלים האוטומטיים בצורה יסודית ביותר עם מגוון של דו"חות וגרפים המכילים מאות ניתוחי מידע ומאפשרים ללקוח להתחיל לסחור  לאחר שבחן את שיטות המסחר שלו, זאת על מנת להימנע מטעויות מסחר.
 • האפשרות למינוף מניות בהתאם לתקנות של ארה"ב (מינוף עד 1:4 ביום ו-1:2 בלילה*).

TradeStation מקבלת את הדירוגים הגבוהים ביותר מ:

StockBrokers, TASC & Investopedia

Best Online Broker Overall
Top Five Brokers (2019)

Best Trading System
15th Year in a Row (2019)

Best Platform Technology
7th Year in a Row (2019)

  יצירת קשר

  מאשר קבלת מידע