תיק השקעות עצמאי

המדריך המלא לפתיחת וניהול תיק השקעות עצמאי ולמציאת הזדמנויות בשוק ההון.

האם ניהול תיקי השקעות עצמאים מתאים למשקיעים מתחילים?

לרבים מאיתנו יש תיק השקעות גם אם אנחנו לא מודעים לכך, היות ולכולנו יש פנסיה. הגופים הגדולים המנהלים תיקים פיננסים, יודעים שחשוב לשמור על ערך הכסף ולהגדיל את חשבון ההשקעות. על מנת לעשות את זה, הדבר הטוב ביותר, זה להשקיע את הכסף בצורה חכמה בבורסה. היום כולנו יכולים לנהל את חשבון ההשקעות שלנו לא פחות טוב ממומחי ההשקעות. במדריך זה לניהול תיק השקעות. נלמד מספר אסטרטגיות וטכניקות בסיסיות. כאלו שיסייעו לגלות תחומים מובילים חדשים בכל זמן נתון. כלים אלו, יוכלו לסייע לנו להימנע ממלכודות, למנוע להיכנס באיחור למניות אשר מאבדות קונים ובעיקר למצוא הזדמנויות בשוק ההון. על מנת שנוכל למקסם את יכולות המסחר שלנו ולנהל את חשבון ההשקעות שלנו לא פחות טוב ממומחי ההשקעות. חשוב שנבין מהם 5 הפרמטרים החשובים בשוק ההון ואיזה פרמטר חשוב אנחנו כסוחרים עצמאים בד"כ שוכחים לבדוק.

תיק השקעות

מה זה בכלל תיק השקעות וחשבון השקעות?

תיק השקעות הוא למעשה חשבון השקעות אשר יכול להכיל מניות, איגרות חוב, אופציות, תעודות סל,  חוזים עתידיים ועוד. תיק השקעות וחשבון השקעות יכול להיות מנוהל באופן עצמאי או  על ידי בעל רישיון ניהול תיק השקעות.

רקע על הבורסה – ההתחלה של כל ניהול תיק השקעות

הבורסה היא שוק שבו נסחרים מניות, אגרות חוב וניירות ערך אחרים. המונח "בורסה" יכול להתייחס גם למיקום הפיזי של השוק. לדוגמה, בורסת ניו יורק (NYSE) ממוקמת בוול סטריט 11 בניו יורק. NYSE נוסדה בשנת 1792 על ידי 24 ברוקרים שרצו לסחור בניירות ערך בעמלה בניגוד למחירים קבועים. המכירה הראשונה שנרשמה הייתה של 200 מניות של בנק ניו יורק ב-100 דולר כל אחת, בשווי כולל של 20,000 דולר. שוק או בורסה הם מקום בו אנשים קונים ומוכרים סחורות או שירותים מסוגים שונים. דוגמאות לסחורות הנסחרות בבורסות כוללות מוצרי צריכה ותעשייתיים כגון נפט, חיטה, קפה. דוגמאות נוספות הן מכשירים פיננסיים כגון מניות, אג"ח, חוזים עתידיים ואופציות. הבורסה לניירות ערך בניו יורק היא הבורסה הגדולה ביותר בעולם.

מה תפקידו של מנהל תיקי השקעות והאם צריך אותו?

לפני מהפכת המידע שהעולם עבר, ניהול הכסף היה בידי קבוצה קטנה של אנשים מקושרים בשוק ההון. המדובר באנשים שהיו מוכנים לנהל את כספכם רק אם היה לנו למעלה מכמה מאות אלפי דולרים. לצורך השגת מידע בסיסי כגון, דוחות שנתיים על חברות, היינו צריכים לצלצל למחזיקי הדוחות ולבקש שישלחו לנו את הדוחות ובמקרה הטוב הדוחות היו מגיעים אחרי שבועיים.

במיוחד היה קשה להשיג מידע שהיה נמצא בספריות. המסחר הסתמך לרוב על מידע פנים, (אירועים חשובים שקורים בחברות שמשפיעות על המחיר. ללא שמידע זה יהיה חשוף לציבור הרחב) בשלב שהמידע היה מגיע לציבור הרחב הוא כבר היה חסר תועלת.

לכן באותה תקופה, הטענה הייתה שמוטב שהמשקיעים הקטנים יאפשרו למקצוענים לנהל את כספם. וכנראה באותה תקופה הם צדקו. הטענות היו מגוונות: "אין לכם שום ניסיון", "מוטב להשאיר את ההשקעות למקצוענים", "אף אחד לא מכה את השוק ובטח שאתם לא תוכלו", "אינכם יודעים מה אתם עושים" וכו'.

כיום, רשות ני"ע אוכפת כללים המאפשרים נגישות זהה למידע עבור כולם. ובעידן המחשב האישי והטלפון החכם כל המידע זמין לנו בכמה לחיצות פשוטות. המידע מגיע במהירות שיא. כמות המידע היא אדירה ואם נדע במה להתמקד, נוכל להיות לא פחות טובים מהמקצוענים של פעם.

האם מתאים עבורי לנהל תיק השקעות עצמאי?

 1. למרות שכל המידע שצריך נגיש לנו היום ברשתות, עדיין הציבור הרחב לא מלומד כשמדובר בתחום הפיננסים. כשניגשים לתחום ההשקעות באופן עצמאי, נצטרך להצטייד בסבלנות רבה וברצון ללמוד לאורך זמן. אף אחד לא נולד סוחר-על ואי אפשר לצפות רק להרוויח בהתחלה, כמו בכל תחום אחר צריך להשקיע זמן, אנרגיה, ומחשבה בשביל להצליח ולגדול.
 2. אדם חסר ניסיון יכול להיות מאוד נלהב בתחילת דרכו ויש לזה השפעה מאוד גדולה על האופן שבו יתנהל תיק ההשקעות שלכם, כשאתם נכנסים לתחום ההשקעות באופן עצמאי, אתם צריכים להיות מאוד מתונים ולהיות מחושבים על כל צעד שאתם עושים. תעשו מחקר מקיף לפני כל השקעה.
 3. המון אנשים נכנעים אחרי שספגו כמה הפסדים. הפסדים הם חלק מהמשחק, ואי אפשר להפוך לסוחר רווחי בלי לדעת להתמודד עם הפסדים. בסופו של דבר האנשים שבאמת מתפרנסים ממסחר והשקעות הם אותם אנשים לא נכנעו להפסדים, למדו מהטעויות שלהם ובנו את הדרך שלהם בעקביות לאורך זמן.
 4. האישיות שלכם משפיעה על האופי שבו מתנהל תיק ההשקעות שלכם. אם אתם מחפשים ריגושים וסיכונים, כמו שאתם יכולים להרוויח בגדול באותה מידה אתם יכולים גם להפסיד. חשוב להיות מודעים לעצמנו, ולא לגשת לתחום עם גישה של מהמרים.

מהם היתרונות הקיימים בניהול תיק השקעות עצמאי?

 1. ניהול חשבון השקעות עצמאי בבורסה חסכוני הרבה יותר מניהול תיק בבית השקעות או אצל משקיע מקצועי. אין דמי ניהול, עמלות הפצה, דמי משמרת, ועוד המון עמלות נוספות שיכולות להגיע לסכומים גדולים מאוד.
 2. לאף אחד לא אכפת מהכסף שלך כמו שלך אכפת ממנו. אין שום בית השקעות, מנהל תיקים, או כל איש מקצוע אחר שידאג לכסף שלכם יותר מעצמכם, רק אתם יודעים כמה קשה עבדתם בשביל להשיג אותו, ורק אתם תדאגו לשמור עליו בצורה הטובה ביותר.
 3. במסחר עצמאי אפשר לבצע פעולות מכל מקום בעולם בלחיצת כפתור. אם תתמידו ותתמקצעו בתחום, תוכלו אפילו לנהל תיקים של אנשים אחרים ולהתפרנס מקצוע, כשאתם הבוסים של עצמכם ואתם עובדים מכל מקום שרק תרצו.
 4. רק אתם אחראים לרווחים שלכם. אין לכם תקרת שכר, אם תשקיעו מספיק זמן ומאמצים – השמיים הם הגבול.

מה חשוב לך לבדוק בבחירת הברוקר או בית השקעות לניהול תיק השקעות עצמאי?

פתיחת תיק השקעות וחשבון השקעות יכול להראות כמו תהליך קשה ומסובך, אבל הוא לא חייב להיות כזה.
הצעד הראשון בפתיחת חשבון השקעות הוא למצוא את הברוקר הנכון. על ידי סקר שוק מהיר, תוכלו לעשות השוואות בין ברוקרים ובתי השקעות ולמצוא את הגוף שמתאים לכם. חשבון ההשקעות מאפשר לכם גישה למערכת מסחר וביצוע פקודות.

מה צריך לבדוק לפני שפותחים חשבון השקעות עצמאי?

לפני הכל, הקריטריון החשוב ביותר הוא העמלות. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של פתיחת חשבון השקעות עצמאי לעומת ניהול תיק ההשקעות דרך צד שלישי – הוא הוזלת עלויות ההשקעה. ומהסיבה הזאת, העמלות הם אחד המרכיבים הכי חשובים בקבלת ההחלטה של איפה פותחים את חשבון ההשקעות.

עוד קריטריון חשוב לא פחות – הוא מערכת המסחר. כשאנחנו בודקים את מערכת המסחר, נצטרך לבדוק אלמנטים שונים כמו: האם המערכת מספקת ציטוטים בזמן אמת, איזה פיצ'רים קיימים במערכת, והאם היא עדכנית ועובדת עם טכנולוגיה מתקדמת.

והקריטריון הנוסף הוא מה שעות הפעילות של מוקד התמיכה והאם הברוקר מספק מענה אנושי ושירות הוגן.

איך פותחים חשבון השקעות עצמאי?

אחרי שקיבלתם את ההחלטה לפתוח חשבון השקעות דרך ברוקר או בית השקעות שיתווך בינכם לבין הבורסה, תוכלו להרשם דרך האינטרנט בתהליך רישום פשוט ומהיר.

ברוב המקרים תצטרכו להצטייד ברישיון/דרכון/תעודה מזהה ולאחר שתסיימו את הליך ההרשמה ותקבלו שם משתמש וסיסמה, תצטרכו להפקיד את הסכום שאותו אתם מעוניינים להשקיע, ומיד לאחר מכן תוכלו להתחבר למערכת המסחר ולהתחיל לסחור.

עם הטכנולוגיה של היום, אתם יכולים לסחור מכל מקום עם חיבור לאינטרנט. אתם יכולים לעשות את זה מהמחשב בבית, מהטאבלט או מהסמארטפון שלכם.

תוך כמה זמן ניתן לפתוח תיק השקעות וחשבון השקעות? חצי שעה בלבד!

פתיחת תיק השקעות, כיום הוא הליך שיכול להתבצע בתוך חצי שעה דרך הברוקר טריידסטיישן. קניה ומכירה של מניות יכולה להיות בהרבה פחות משניה. מהירות העסקאות כיום במניות אינה מושפעת מהעובדה שמספר העסקאות הוא אדיר, עקב התקדמות הטכנולוגיה. לעומת זאת, כמעט כל עסקה אחרת, למשל עסקאות נדל"ן, מתנהלות כל כך לאט, עם כל הניירת הנדרשת וניהול המשא ומתן הכספי, והעסקאות הללו נסגרות בטווחים של חודשים. גם יציאה מהנכס שקנינו הינו תהליך שלוקח חודשים ולכן הנזילות תהיה מאוד נמוכה יחסית למניות.

פתיחת חשבון השקעות עצמאי בברוקר טריידסטיישן

אם כבר הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים לפתוח תיק השקעות, אחת הדרכים הטובות היותר היא באמצעות הברוקר טרייד סטיישן. על מנת לפתוח תיק השקעות בברוקר יש להשאיר פרטים באתר זה ונעזור לכם בכל התהליך.

עמלות קניה ומכירה בטריידסטיישן:

1 סנט למניה, מינימום 1$ לעסקה.

1$ לאופציה.

1.5$ לחוזה עתידי.*

50 סנט לחוזה עתידי מיקרו.*

*עמלת ברוקר, פר חוזה, פר קניה/מכירה.

חשבון ההשקעות. מהם מסלולי ההשקעה הקיימים?

כמה דרכים בסיסיות לעקוב אחרי סנטימנט המשקיעים בשוק המניות באמצעות טריידסטיישן:

נראה כיצד נוכל להתעדכן בשינויים בסנטימנט בשוק ההון. נתאר מספר טכניקות בסיסיות שיסייעו לגלות תחומים מובילים חדשים בכל זמן. אלה יוכלו גם לסייע לנו להימנע ממלכודות ערך, או להיכנס באיחור למניות אשר מאבדות קונים.

הנה כמה דרכים בסיסיות לעקוב אחרי סנטימנט המשקיעים בשוק המניות:

 1. מעקב אחר סקטורים עם תעודות סל (ETFs)
 2. צפייה ומעקב אחר מניות המגיעות לשיאים חדשים
 3. להסתכל מחוץ לאינדקסים מסורתיים
 4. לשים לב למסגרת הזמן
תיק השקעות מומלץ

1. מעקב אחר סקטורים עם תעודות סל (ETFs)

השקעה בסקטורי צמיחה: מי שמשקיע בתחומים אלו מאמין ברווחים מחדשנות ולא השקעות המצריכות כלכלה יציבה.

SPDR Technology ETF (XLK)

Invesco QQQ Trust (QQQ)

Market Vectors Semiconductor ETF (SMH)

השקעה גלובלית: מי שמשקיע בתחומים מניח הנחות של כלכלה בינלאומית חזקה או/וגם בדולר חלש.

iShares MSCI Emerging Market ETF (EEM)

מקלטים בטוחים: מי שמשקיע בתחומים אלו, משקיע במצב שוק כאשר אנשים מלאי פחד, אבל הם יכולים להתקשות כשהכלכלה חזקה.

Market Vectors Gold Miners (GDX)

iShares 20+ Year Bond ETF (TLT)

SPDR Consumer Staples (XLP)

SPDR Utilities (XLU)

2. צפייה ומעקב אחר מניות המגיעות לשיאים חדשים בתיק השקעות

עוד טכניקה קלה, אך בדרך כלל ויעילה, היא לצפות ולעקוב אחר מניות שמגיעות לשיאים חדשים. הדבר יכול להראות כיוונים שאליהם נכנס כסף חדש.

יש כמה דרכים לצפייה ומעקב:

רשימת המניות החמות של טריידסטיישן (Hot Lists), כוללת רשימות של מניות המתקרבות לגבוה ב- 52 השבועות האחרונים, כמו גם מניות אשר פורצות את השער הגבוה ב 52 השבועות האחרונים (חפשו תחת- Equities -> Price Lists).

לטרידסטיישן יש כלי הנקרא סורק, המאפשר לנו למצוא מניות על בסיס האחוז שלהם מתוך הטווח שבין הנמוך של ה-52 שבועות האחרונים לטווח הגבוה של ה-52 שבועות האחרונים  (חפשו תחת  Price -> % of 52 wk High/Low).

כלי מותאם אישית הנקרא: טווח של מספר ימים (In Range Multiple Days) מאפשר למשתמשים למצוא מניות הקרובות לשער הגבוה שלהן על פני תקופת זמן שהמשתמש בוחר. שיטה זו, עובדת בסורק כמו גם ב RadarScreen)  צפה בלינק מעל(

עוד כלי מותאם אישית נוסף הנקרא ימים מאז 52 שבועות גבוה / נמוך, מראה כמה זמן עבר מאז שהמניה עשתה גבוה או נמוך של ה 52 שבועות האחרונים. זה עובד בסורק כמו גם ב RadarScreen .

תיק השקעות

3. מומלץ להסתכל מחוץ לאינדקסים מסורתיים בתיק השקעות

שוק המניות עובר לאחרונה תקופה של שינויי היסטורי. תעשיות ותיקות כמו האנרגיה, הפיננסים והקמעונאות, הפכו לפחות בולטות. משקיעים התחילו לעבור גם לעסקים חדשים כמו מכוניות חשמליות, שרותי ענן וחנויות מסחר מקוונות.

שינויי זה, יוצר אתגרים משום שמניות חדשות עשויות לא להיכלל עדיין באינדקסים גדולים ועיקרים כמו S&P500 או הנסדק 100. משקיעים יכולים להתגבר על המכשול הזה בכך שיסרקו מניות ולא יכללו מניות ששייכות לאינדקס

לדוגמא, בטריידסטיישן ניתן:

לסרוק את כל המניות הרשומות בנאסדק.

להוציא מהסריקה מניות השייכות לנאסדק 100 ( TradeStation Symbol Lists -> Index Components -> Nasdaq Indexes -> Nasdaq 100.

4. לשים לב למסגרת הזמן בלוח השנה

שוק המניות לעיתים סובב סביב אירועים מרכזיים או תקופות שונות בלוח השנה.

לדוגמא, שימו לב, שלרוב הנאסדק 100 מגיע לשיאים בתחילת ספטמבר. ומתקשה בחודשים שלאחר מכן.

חלק מהאינטרוולים האלה ברורים: חודשים, רבעונים או שנים. אחרים יכולים להיות קשורים לבחירות או לפגישות ולהחלטות של הפדרל ריזרב. או אירועים חד פעמיים כמו מציאת החיסון לקורונה שהייתה ב-9 בנובמבר והחייתה מחדש את תחום האנרגיה, התיירות והשירותים הפיננסים.

בעוד מסגרות זמן יכולות להיות חשובות, לנו אסור להתבסס עליהם. כשאנו בוחנים את השוק באמצעות השיטות המוזכרות למעלה. אנו עשויים לשים לב לתבניות ממסוימות הקורות בזמנים מסוימים. אלה יכולים להיות סימנים מועילים לשגרת משקיעים שיכולים לעזור לנו להעריך את מה שקורה בשוק.

איך ניתן לעקוב אחרי הניהול של תיק ההשקעות שלי?

לאחר שהחשבון נפתח והופקד בו כסף, מינימום $500, כשנקנה מניה, הברוקר טריידסטיישן יוציא את הכסף מחשבון הבנק שעל שמכם שנפתח בבנק גי.פי.מורגן. ויקנה את כמות המניות שבקשתם לקנות, ויחזיק את תעודות המניה עד שתמכרו אותן. כשתמכרו את המניות, הכסף שקיבלתם מהמכירה יוחזר לחשבון הבנק שעל שמכם. באתר ובאפליקציות של טריידסטיישן במחשב או במובייל, תמיד תוכלו לראות את ערכן הנוכחי של המניות שבבעלותינו ואת יתרת המזומן שאנחנו יכולים להשקיע.

מהו התהליך שאנו צריכים לעשות לבניית תיק השקעות וחשבון השקעות שלנו?

 1. יש להקליד את סימון המניה שאנחנו רוצים לקנות או למכור במערכת.
 2. המערכת תציג לנו את המחירים שבו אנחנו יכולים לקנות או למכור את המניה.
 3. נקליד את מספר היחידות של המניה שברצוננו לקנות.
 4. המערכת תבקש מאיתנו לבחור בין פקודה במחיר שוק (Market) לבין פקודה בהגבלת שער (Limit).
 5. פקודה במחיר שוק מביאה לכך שטריידסטיישן תקנה את המניה במחיר שבו היא נמכרת ברגע זה ממש.
 1. בקניית כמות גדולה מאוד של יחידות של מניה. אזי יש להניח שהכמות תתבצע במספר עסקאות היות ויכול להיות שלסוחר שמציע את המחיר הטוב. אין לו את כמות הסחורה הנדרשת ותהיה גם עסקה עם הסוחר הבא אחריו על מנת לספק את כמות היחידות שבקשנו.
 2. פקודות בהגבלת שער, המערכת תבקש לפרט מהו השער (המחיר) המרבי שנהיה מוכנים לשלם עבור כמות היחידות של המניה שרצינו.
 3. אם רצינו לקנות. ואף אחד לא מוכן למכור את המניות במחיר שביקשנו או במחיר נמוך יותר, הפקודה שלכם המוגבלת במחיר פשוט תמתין בבורסה.
 4. במקרים בהם קנינו מניות לא כל כך סחירות, למעשה המניה הפכה יחסית לנכס לא נזיל. הנכס למעשה דומה לנדל"ן היות ומכירת הסחורה עלולה להשפיע על המחיר. זוהי בדיוק סיטואציה דומה לכך שמוסדיים גדולים כשהם רוצים למכור כמות גדולה של מניות משפיעים על המחיר. וכתוצאה מזה מוכרים במחיר גרוע ומפסידים כסף. לכן, לרוב נרצה לקנות עסקים שבהם יותר מ- 250,000 ממניותיהן נסחרות בכל יום ואנחנו כשמשקיעים לא מחזיקים יותר 1% מכמות המניות הנסחרת.
 5. על מנת שנוכל להרוויח מעליות בבורסה. ועדין להגן על עצמנו מירידות בבורסה כדאי שנכיר את הפקודה Trailing Stop-Loss. פקודה דומה שנקראת Stop-Loss, מאפשרת לנו לקבוע שער נמוך שבו ברצוננו למכור את הסחורה בצורה אוטומטית (ללא שנצטרך לבצע פעולה).
 6. אם מחיר המניה יורד. והשער בבורסה הגיע לשער הנמוך שקבענו. בסוג פקודה זו, אנחנו לא קובעים את השער הנמוך. אלא מה האחוז מתחת למחיר השוק שבו אוטומטית המניות ימכרו. אם מחיר השוק עולה, גם השער הנמוך לביצוע מכירה עולה, אבל אם מחיר המניה יורד, השער הנמוך לביצוע המכירה אינו משתנה.

חשבון השקעות עצמאי בבורסה

חשבון השקעות מורכב מהבנה, ידע, ונכונות להשקיע זמן ומאמץ במעקב אחר השוווקים הפיננסים. אנחנו בטריידסטיישן, מזמינים אותך לקחת את המסחר שלך לרמה הבאה בעזרת הכלים המתקדמים בעולם, המערכת שלנו עטורת פרסים כבר 15 שנים ברציפות ע"י גופים כמו גוגל וסטוק ברוקרס. אנחנו נספק לך מידע עצום וגב כלכלי רחב בדרך להשקעות מוצלחות.

אז למה דווקא טריידסטיישן?

בחירת תוכנת המסחר הנכונה במסחר בבורסה היא מרכיב מאוד משמעותי בדרך להיות סוחר טוב יותר. זאת הסיבה שטריידסטיישן השקיעה בשלושת העשורים האחרונים בפיתוח מערכת המסחר ודאגה לספק חבילה מלאה של כלי מסחר כדי לעזור לסוחרים למקסם את הזדמנויות שלהם ולנהל את הסיכונים שלהם בצורה הטובה ביותר.

למה הלקוחות שלנו נשארים אצלנו?

95% מהלקוחות שלנו בארץ לא עוזבים אותנו מרגע ההצטרפות. אנחנו דואגים לספק בית חם לסוחרים, נותנים מענה מהיר לכל בעיה ודואגים לתת גב כלכלי מלא לכל אחד ואחד. אנחנו שמים את הלקוחות שלנו בעדיפות עליונה וההצלחה שלהם היא הצלחה שלנו.

מה עושה את טריידסטיישן לכל כך אטרקטיבית למשקיעים?    

 1. מערכת המסחר שלנו נמצאת בשיא הקידמה הטכנולוגית וממשיכה להתעדכן בכלים החדשניים ביותר באופן מתמיד, המערכת מאוד פשוטה לתפעול, ומביאה איתה חווית משתמש שמשאירה אבק למתחרים. המערכת נוחה להפעלה מכל מקום, מהמחשב, מהאייפד או מהסלולרי ברמה הגבוהה ביותר. לא מדובר רק על פעולות בסיסיות שאפשר לבצע מרחוק, אלה על מגוון פעולות רחב שמכסה את כל הפינות הקטנות שקיימים לסוחרים. גם אם אין מחשב זמין בסביבה. יתרון נוסף, תוכלו בכל עת להיעזר בשלל סרטוני הסבר בשפה העברית של עלית פלטפורמס של נציגות התמיכה, הסרטונים עומדים נתונים לצפייה 24/7.
 2. העמלות הכי נמוכות בארץ בשוק ההון! על מניה תשלמו סנט אחד בלבד, כאשר המינימום לעסקה הוא $1 בלבד! על אופציה תשלמו $1 בלבד ! ועל חוזה מיקרו תשלמו רק חצי דולר ! המחירים האלה הם המחירים הזולים ביותר שניתן למצוא כיום בארץ וזה בגלל שעלית פלטפורמס, נציגות התמיכה של טריידסטיישן בישראל לא גוזרת קופון על גבו של הסוחר בשוק ההון ומציעה ללקוחות את המחיר אותו מקבלים כשפונים ישירות לברוקר ולא נעזרים בצוות התמיכה כאן בישראל וזאת בניגוד לכל חברה מתחרה אחרת, אשר תמיד תציע מחיר גבוה בהרבה מהמחיר המקורי שהברוקר מציע (מהסיבה הפשוטה שהרבה בורקרים, במיוחד בארץ, משתמשים כמתווכים צד שלישי, והם גוזרים עמלות גדולות יותר בגלל העובדה שיש מישהו שיושב בארץ ומדבר איתכם בעברית) .
 3. סיבה נוספת והחשובה ביותר ,היא השירות. השירות של טריידסטיישן בישראל באמצעות עלית פלטפורמס, הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר , מענה טלפוני ובמייל לכל בעיה , עם מערך שיעורים וסרטונים על המערכת , שנבנו במיוחד כדי לעשות את חיי הלקוח לפשוטים ונוחים יותר. לטריידסטיישן יש לקוחות רבים בישראל ומהניסיון הרב עם הלקוחות, נוצר שירות ממוקד , יעיל היודע לתת מענה מהיר לרוב השאלות.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים לדעת עוד? השאירו לנו פרטים באתר וניצור איתכם קשר, או שתיצרו איתנו קשר טלפונית  – 0777002090

אזהרת סיכון:
אין לראות במידע המפורסם משום המלצה לביצוע פעולות. ו/או  ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ ו/או הכוונה ו/או המלצה להשקעה ו/או למסחר מכל סוג שהוא. כמו כן, המידע המוצג הינו לידיעה בלבד. ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו. עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. המסחר בשוק ההון טומן סיכון רב עד לאיבוד סכום ההשקעה. ואינו מתאים לכל אחד.

תיק השקעות
דילוג לתוכן

  פתיחת חשבון

  מאשר קבלת חומר פרסומי ושיווקי מחברת עלית פלטפורמס בעמ ו/או או כל צד ג מטעמן ו/או או הקשור אליהן