פלטפורמת מסחר

יתרונות פלטפורמת מסחר של TradeStation

פלטפורמת מסחר של TradStation מספקת את כל העוצמה, המהירות והגמישות שסוחרים פעילים דורשים:
כלים דינאמיים לבחינת השוק, גרפים הניתנים להתאמה אישית מלאה, ביצועי מסחר מהירים ואמינים, ניהול פקודות מתקדם ומסחר אוטומטי לחלוטין באסטרטגיות.

היכנסו לשווקים עם ביטחון

פלטפורמת מסחר של – TradeStation מספקת יתרונות ניכרים, אתם יכולים לבדוק את רעיונותיכם לפני שתבצעו את פעולת המסחר הראשונה שלכם.

פלטפורמת מסחר

יש לנו את האפליקציות שיעזרו לכם להצליח

קבלו גישה למעל תריסר אפליקציות מסחר מובנות והתחברו לחנות האפליקציות TradeingApp של TradeStation כדי לקבל מאות פיצרים נוספים, רבים מהם בחינם!

פלטפורמת מסחר

שרטטו את הדרך שלכם בעצמכם - פלטפורמת מסחר

עם EasyLanguage, שפת התכנות הקיניינית של TradeStation המותאמת לסוחרים, אתם יכולים לכתוב את האסטרטגיות שלכם בעצמכם ולבצע  back-test ואוטומציה עבור רעיונות מסחר בבורסה הנועזים ביותר שלכם עם פלפורמת מסחר TradeStation.

מסחר בבורסה

גלו הזדמנויות - במהירות

RadarScreen  העוצמתי של TradeStation סורק אופציות מסחר בזמן אמת. חיברנו בין הכוח של אלגוריתמי מסחר מבוססי מחשב לבין היעילות של חלון ציטוט.

מסחר בבורסה

פיצ'רים מרכזיים ב- פלטפורמת מסחר של TradeStation

RadarScreen®

עם RadarScreen, אין להזדמנויות מסחר מקום להתחבא. RadarScreen מנטר ומדרג באופן מתמשך עד 1000 סימבולים בזמן אמת, בהתבסס על יותר מ-180 אינדיקטורים  פונדמנטאלים וטכניים הניתנים להתאמה אישית מלאה, בנוסף לכמויות בלתי מוגבלות של קריטריונים בהתאמה  אישית, דרך EasyLanguage.

פלטפורמת מסחר באופציות

EasyLanguage®

שפת התכנות הקניינית הפשוטה ללימוד, המותאמת עבור סוחרים, מאפשרת לכם לעצב אינדיקטורים מותאמים אישית ואסטרטגיות מסחר תוך שימוש  בשפה דומה לאנגלית.

מסחר בבורסה

Backtesting של אסטרטגיות

בעזרת TradeStation, תוכלו לבצע Backtesting, אופטימיזציה ולסחור באופן אוטומטי את רעיונות המסחר שלכם בכל מניה או חוזה עתידי, עם עשרות שנות נתוני שוק – וכל זאת לפני שתבצעו את פעולת המסחר שלכם.

פלטפורמת מסחר

Matrix

המטריקס הוא הכלי המדויק ביותר בין כלי המסחר, שכן  הוא משלב את היתרונות שבחלון עומק שוק  מפורט, כלי  שליחת פקודות מתקדם ביותר , ומערכת מעקב אחר פקודות מדויקת- והכל במבט אחד בלבד. המטריקס הוא הדרך המהירה ביותר לשלוח או לשנות פקודות בקליק אחד או גרירה באמצעות העכבר בצורה הפשוטה ביותר.

מסחר בבורסה

אפליקציות בטריידסטיישן וחנות האפליקציות

פלטפורמת מסחר של TradeStation כוללת מעל תריסר אפליקציות מובנות, שנועדו לעזור לכם לסחור בצורה יעילה ובטוחה יותר, כאשר רבות מהאפליקציות הן חינמיות! יותר מכך, תוכלו לקבל גישה לחנות , האפליקציות של טריידסטיישן, חנות מקוונת של מוצרים מוכנים לשימוש אשר הותאמו לפעול בפלטפורמת TradeStation ע"י מפתחים עצמאיים.

פלטפורמת מסחר

OptionStation® Pro

אפליקציית ניתוח האופציות החדשנית והעוצמתית שלנו עוזרת להוציא  את הניחושים ממסחר באופציות. תוכלו לראות את שווקי האופציות בצורה חדשה  עם אופציות ויזואליות של רשימת הסטרייקים שיבליטו את הסבירות של האסטרטגיה שלכם אפילו לאורך מועדי פקיעה שונים.

פלטפורמת מסחר באפציות

מסחר בדמו

מסחר בדמו מעניק לכם את היכולת לעצב ולבחון את תכנית המסחר שלכם,  לחדד את כישורי המסחר שלכם, ולבצע  עסקאות עם אותם נתונים  שוק איכותיים- מבלי לסכן אגורה.

פלטפורמת מסחר במניות
דילוג לתוכן

    יצירת קשר

    מאשר קבלת מידע