יתרונות – מסחר בבורסה

מסחר בבורסה - להשגת הצלחה בשווקים הגלובליים של ימינו מסתכמת ב- "לדעת מה לסחור - ומתי לסחור בזה"

בחירת מערכת המסחר ו – פלטפורמת המסחר הנכונה ב- מסחר בבורסה היא מרכיב קריטי בהפיכה  לסוחר טוב יותר. זו הסיבה ש TradeStation השקיעה בשלושת העשורים האחרונים בפיתוח ושכלול חבילה מלאה של כלי מסחר כדי לעזור לסוחרים לבצע למקסם את הזדמנויות המסחר שלהם ולנהל את הסיכון שלהם.

מסחר בבורסה – למה הלקוחות של טרידסטיישן – מרגע שנחשפים ל -מערכת המסחר ופלטפורמת המסחר לא עוזבים אותנו?

95% מהלקוחות של TradeStation בישראל נשארים לקוחות שלה לאורך זמן. נתון זה הוא נתון כמעט חסר תקדים בתחום ה- מסחר בבורסה ובשוק ההון בפרט.

מה עושה את טרייד סטיישן לכל כך אטרקטיבית למשקיעים? 3 סיבות עיקריות:

 1. מדובר במערכת מסחר הממוקמת בשיא הקידמה הטכנולוגית ולמרות זאת, המערכת עדיין פשוטה ביותר לתפעול ובעלת ממשק סופר נוח ודינמי. המערכת נוחה להפעלה מכל מקום, מהמחשב, מהאייפד או מהסלולרי ברמה הגבוהה ביותר. כלומר לא מדובר רק על פעולות בסיסיות שאותן ניתן לבצע מרחוק, אלה על מגוון פעולות רחב שמכסה כמעט כל היבט שימושי שסוחר בשוק ההון עשוי להזדקק לו, גם אם אין מחשב זמין בסביבה. יתרון נוסף, תוכלו בכל עת להיעזר בשלל סרטוני הסבר בשפה העברית של עלית פלטפורמס של נציגות התמיכה, הסרטונים עומדים נתנים לצפייה 24/7.
 2. מחירים נמוכים ללא תחרות בשוק ההון, על מניה תשלמו סנט אחד בלבד, כאשר המינימום לעסקה הוא $1 בלבד ! על אופציה תשלמו $1 בלבד ! ועל חוזה מיקרו תשלמו רק חצי דולר ! המחירים האלה הם המחירים הזולים ביותר שניתן למצוא כיום בארץ וכל זאת משום שעלית פלטפורמס, נציגות התמיכה הישראלית של טרייד סטיישן לא גוזרת קופון על גבו של הסוחר בשוק ההון ומציעה ללקוחות את המחיר אותו מקבלים כשפונים ישירות לברוקר ולא נעזרים בצוות התמיכה כאן בישראל וזאת בניגוד לכל חברה מתחרה אחרת, אשר תמיד תציע מחיר גבוה בהרבה מהמחיר המקורי שהברוקר מציע.
 3. סיבה נוספת והחשובה ביותר ,היא השירות. השירות של טריידסטיישן בישראל באמצעות עלית פלטפורמס, הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר, מענה טלפוני ובמייל לכל בעיה, עם מערך שיעורים וסרטונים על המערכת, שנבנו במיוחד כדי לעשות את חיי הלקוח לפשוטים ונוחים יותר. לטריידסטיישן יש לקוחות רבים בישראל ומהניסיון הרב עם הלקוחות, נוצר שירות ממוקד, יעיל היודע לתת מענה מהיר לרוב השאלות.

התמקצע בניתוח טכני ופונדמנטלי עבור מסחר בבורסה

עקוב ודרג עד 1,000  סימבולים בזמן אמת, על סמך יותר מ- 180 אינדיקטורים טכניים ופונדמנטליים באמצעות RadarScreen®. כלי ניטור שוק זה מאפשר לך להוסיף קריטריונים מותאמים אישית משלך.

RadarScreen® הוא המקור המעודכן שלך לרעיונות  מסחר לאורך יום המסחר.

מסחר בבורסה

קבל גישה לנתוני שוק מובחרים - בשביל מסחר בבורסה

קבל נתוני שוק בזמן אמת במהירות וברמת הדיוק והאמינות המירבית, כדי להתריע על שינויים בשוק ברגע שהם מתרחשים.

תקבל נתונים בזמן אמת מהבורסות הגדולות בארה"ב, כמו גם את היכולת לייבא ידנית את נתוני השוק המקומיים והקנייניים שלך.

מסחר בבורסה

צור אינדיקטורים ואסטרטגיות משלך - בשביל מסחר בבורסה

רק TradeStation מציעה את EasyLanguage® – הטכנולוגיה הקניינית שלנו המאפשרת לכל סוחר לבצע back-test  על אסטרטגיות מול מאגר המידע ההיסטורי המסיבי שלנו. ולא תצטרכו להיות גאון מחשבים כדי לעשות זאת – EasyLanguage מיועדת לסוחרים ולא למהנדסים.

מסחר בבורסה

השגת הצלחה בשווקים הגלובליים של ימינו, עבור מסחר בבורסה, מסתכמת ב"לדעת מה לסחור - ומתי לסחור בזה"

בכדי לשלוט בשווקים ובהזדמנויות המסחר המוצלחות, אתה זקוק לכלי ניתוח מעולים. וזו הסיבה שאלפי סוחרים מקצועיים ולא מקצועיים – בארה"ב, אירופה, אמריקה הלטינית, אסיה ובעולם כולו – סומכים על טכנולוגיית TradeStation כדי לבצע את ניתוח השוק המתוחכם ביותר, לזהות הזדמנויות  מסחר ולהישאר צעד אחד לפני השווקים. TradeStation Analytics מאחד את כל כלי ניתוח הפרימיום של TradeStation, נתוני שוק ואפליקציות תוכנה לחבילת  הרשמה אחת כדאית במיוחד.

מסחר במניות

מסחר בבורסה ב-TradeStation - קפוץ על הטופ של הפלטפורמות

בין אם אתה סוחר במניות, תעודות סל, אופציות או חוזים עתידיים, פלטפורמת שולחן העבודה עטורת הפרסים של TradeStation * מספקת את הכוח, המהירות והגמישות שדורשים סוחרים פעילים. מוכרת כמצוינות שנה אחר שנה, זה כל כוח האש  המקצועי שאתה צריך כדי להשתלט בביטחון על השווקים הגלובליים.

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר בבורסה - כמו מקצוענים עם גרפים מתקדמים

חכמים, אינטואיטיבים וניתנים להתאמה אישית גבוהה במיוחד.

הגרפים של TradeStation מאפשרים לך לבנות גרפים בכל רזולוציית זמן או פעילות שוק, כמו נפח מסחר. בנוסף ניתן גם ליצור גרפים מבוססי מחיר בהתאמה אישית עם התראות חזותיות ושמע כדי להבטיח שלעולם לא תחמיץ השקעה פוטנציאלית.

מסחר עצמאי בבורסה

עומק השוק בצורה יותר מעמיקה ויסודית ל- מסחר בבורסה

Matrix הוא כלי ייחודי ל- TradeStation, המשלב את היתרונות של חלון עומק שוק מפורט מאוד לצד מעקב אחר עסקאות, כל זאת בחלון אחד. באמצעות ה-Matrix תוכל לראות את עומק השוק בזמן אמת ולפי איזה מחיר מבוצעות "העסקאות הגדולות" בצד הקניה ובצד המכירה– כך שיהיה לך את המפתח להיכנס ולצאת מעסקאות בהצלחה.

מסחר בבורסה

מסחר בבורסה עם האפשרות המועדפת עבור סוחרי אופציות

OptionStation Pro היא מערכת ניתוח שוק מלאת אפשרויות. תכונות מתקדמות כמו גרפים אינטראקטיביים בתלת מימד (3D) וגרפים של הסתברות באמצעות ממשק ידידותי של גרור ושחרר לניהול הפוזיציה, המפשט מאוד את ניתוח האפשרויות. המערכת מאפשרת לך לבנות, להעריך ולעקוב כמעט אחר כל פוזיציה. כלי זה יעניק לך בטחון בצורת המסחר שלך לפני סיכון כספך במסחר אמיתי.

מסחר בבורסה

ביטחון זה לבדוק לפני שסוחרים

טריידסטיישן נותנת לך גישה לאחד ממאגרי המידע ההיסטוריים הגדולים ביותר בתעשיה, ומאפשרת לך לעשות back-test לאסטרטגיית, המניות, האופציות , או החוזים שלך, על שנים ואפילו על עשורים של מידע שוק היסטורי. עם חשבון הדמו של טריידסטיישן, אתה יכול לבדוק את האסטרטגיות שלך בזמן אמת- ללא צורך לסכן את ההון שלך.

מסחר בבורסה

שמור על קשר באמצעות הטלפון הנייד שלך או באמצעות דפדפן האינטרנט

יישומי המסחר בבורסה הניידים והמרשימים של TradeStation, מאפשרים לך להישאר מחובר לשווקים ולחשבונך – כמעט בכל עת ובכל מקום. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לדפדפן האינטרנט המועדף עליך או דרך המכשיר הנייד ותוכל לפקח על ציטוטים או לנתח גרפים. אתה מסונכרן לחשבונך בזמן אמת.

מסחר בבורסה

מסחר בבורסה - שדרג את יכולות המערכת לשיאים חדשים

אם אתה מעדיף לא ליצור אינדיקטורים ואסטרטגיות מותאמים אישית, תוכל לבקר בחנות TradeStation TradingApp®, שם תמצא מאות מוצרים תואמים ל- TradeStation – אינדיקטורים, אסטרטגיות ועוד – שתוכננו על ידי מפתחי תוכנה עצמאיים (צד שלישי). זה כמו חנות ממתקים רק לסוחרים.

אלגוריתמים

דרך קשרים אסטרטגיים עם ספקי ביצועי אלגוריתמים מובילים, TradeStation מציעה מעטפת של ביצועי אלגוריתמים המאפשרים למשקיעים גישה נוחה ויעילה ל"מאגרים" (pools) של נזילות תוך הקטנה של מחירי ביצועים והשפעה על השוק.

מסחר עצמאי בבורסה

Co-Location

TradeStation יצרה שותפות עם FCM360 על מנת לספק ללקוחות פתרונות של ultra-low-latency המאפשרים גם את התקנת המערכת בצמוד לבורסה הרלוונטית עם קישור משולב.

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר בבורסה מונחה - מידע וביצועים

העצימו את המסחר בבורסה למקסימום, עם נתוני שוק וטכנולוגיית ביצועי פקודה יוצאי דופן.  כשהשינויים בשוק יחולו, תישארו בקדמת השוק בזכות המהירות והאמינות של. TradeStation המערכת מחזיקה באחד ממאגרי המידע ההיסטוריים המקיפים ביותר של התעשייה הפיננסית, המאפשרים לכם לחקור ולבצע Backtesting לרעיונות המסחר שלכם.

מסחר בבורסה

טריידסטיישן שמה לעצמה למטרה לספק ביצועי פקודות מהירים ואמינים ב- מסחר בבורסה

טריידסטיישן באופן קבוע בוחנת את המהירות ואיכות הביצועים, וכמו כן את השיפור המתמיד במחירי הביצוע עבור הלקוחות.
היות ואין כלי מדידה סטטיסטיים מדויקים לאיכות הביצועים, חלק מהפקטורים המוצגים למטה, מדגישים את רמת הביצועים הכללית של התהליכים בטריידסטיישן.
מהירות ביצוע:
(ברים קטנים יותר= מהירות ביצועי עסקאות גבוהה יותר).
הזמן הממוצע שעובר בין הרגע שהפקודה שלך מנותבת, לזמן שיש דיווח על ביצוע הפקודה שלך מהשוק, בשניות.
מסחר עצמאי בבורסה

TradeStation Institutional

TradeStation מציעה למשקיעים מוסדיים היקף מאוד רחב של אפשרויות לביצוע הוראות בצורה אלקטרונית המקיפים סוגי נכסים  רבים. TradeStation מאפשרת גישה לספקי ביצועים המוצגים במערכות שלה וגם לאילו שאינם מוצגים באמצעות הניתוב החכם לשליחת פקודות  או שיטות שליחת הפקודות האלגוריתמיות.

 • גישה ישירה לשוק (DMA)
 • Co-location
 • ניתוב פקודות חכם
 • שולחן מסחר
 • אינטגרציית Web API
 • אינטגרציית FIX API
 • ביצועים אלגוריתמיים
 • Block Trading
 • Floor Trading
מסחר בבורסה

מסחר בבורסה עם תשלום מלא על הלוואת מניות

הרוויחו הכנסה נוספת ממסחר בבורסה

העלו את יתרת החשבון שלכם עם התוכנית שלנו לתשלום מלא על הלוואת מניות

עם תוכנית התשלום המלא על הלוואת מניות של TradeStation , הלוואת המניות שלכם עשויות להקנות לכם הכנסה נוספת. כש-TradeStation מלווה מניות מסויימות המשלמות ריבית  שנמצאות  בחשבונכם, תוכלו להרוויח חלק מהריבית ש-TradeStation מרוויחה בכל יום.

מסחר עצמאי בבורסה

הדבר החשוב במסחר בבורסה הוא בטיחות הכספים

ביטחון הכסף שלכם במסחר בבורסה הוא בעל חשיבות עליונה עבור TradeStation. אתם יכולים להיות בטוחים ש-TradeStation אינה סוחרת לעצמה עם הכסף.

חשבונות המניות והאופציות שלכם ב- TradeStation מאובטחים בביטוח SIPC. SIPC מבטחת חשבונות  מניות ואופציות בסכום של עד 500,000$ , כולל 250,000$ על מזומן. מעבר לזה, TradeStation סידרה אבטחה נוספת דרך לויד'ס בלונדון, המבטחים כל חשבון עד 24.5 מיליון דולר,  בכפוף ל-$900,000 מקסימום פר חשבון במזומן, עם הגבלת הסכום המצטבר של החברה של 300 מיליון דולרים. למידע נוסף על כיסויי SIPC, אנו ממליצים לכם לבקר באתר האינטרנט של SIPC.

ניתן למצוא את הפיקוח של FINRA על TradeStation באתר תחת השם TradeStation:

https://brokercheck.finra.org/search/genericsearch/grid

מסחר בבורסה
דילוג לתוכן

  פתיחת חשבון

  מאשר קבלת חומר פרסומי ושיווקי מחברת עלית פלטפורמס בעמ ו/או או כל צד ג מטעמן ו/או או הקשור אליהן