מניות ביטחוניות מומלצות להשקעה מתעשיות הבטחון

מניות ביטחוניות מומלצות להשקעה מתעשיות הבטחון

מניות ביטחוניות מומלצות להשקעה מתעשיות הבטחון

בזמן שמדינות רבות בעולם דואגות להתחמש, אולי כדאי לנצל את המגמה ולשקול להשקיע בהגנה

כולנו חולמים על שלום עולמי, אך למרבה הצער, המציאות היא שהטמפרטורה בכל הקשור למצב הגיאו-פוליטי נמצאת בעלייה. רוסיה ואוקראינה מעורבות במלחמה כוללת, המתיחות בין סין לטייוואן עדיין כאן וגם הסכסוך המתגבר בין ישראל, איראן וחמאס במזרח התיכון נמצא בשיא. אז זה לא מפתיע שהרבה מדינות מוציאות יותר על יכולות ההגנה וההתקפה שלהן כרגע. המתיחות הנ"ל עשויה לאלץ את ממשלת ארה"ב להגדיל את ההשקעות בתעשייה הביטחונית בשנים הקרובות, מה שעלול לתת רוח גבית משמעותית למגזר הזה.

חוק ההרשאה הלאומית להגנה לאומית לשנת 2024 דורש 886.3 מיליארד דולר של הוצאות צבא ארה"ב, מדובר בעלייה של 3.3% מרמות 2023. כמו כן, יש לזכור שמניות תעשיית הביטחון הן השקעות לטווח ארוך כי הן נהנות מחוזים ממשלתיים יציבים ורב-שנתיים. 

אז אם בא לכם לנצל את המגמה הזו, יש כמה מניות ביטחוניות רלוונטיות עם פוטנציאל לאפסייד משמעותי והן יכולות להיות דרך טובה להכניס רגל בדלת. 

להלן ארבע מניות מגזר הביטחון שיש להן פוטנציאל לאפסייד משמעותי:

גרפי מניות CW,HWM,TXT,CAE מאת TradingView
גרפי מניות CW,HWM,TXT,CAE מאת TradingView

Curtiss-Wright (CW) – קרטיס-רייט מספקת פתרונות מיוחדים, מוצרים מהונדסים ושירותים אחרים, בעיקר לשווקי התעופה והחלל. מגזר האלקטרוניקה של החברה כולל מוצרים מגוונים כגון מודולים מסחריים, תתי-מערכות משולבות,ציוד לרכישת נתונים וציוד לבדיקת טיסה ועוד. ונראה שהמשקיעים מעריכים את הזדמנויות האנרגיה הגרעינית שלה לאור העובדה שיש לחברה הרבה הזמנות לאחרונה ל-AP1000 ולכור המודולרי הקטן שלה. הביקוש לאנרגיה של בינה מלאכותית ומרכזי נתונים גורם למשקיעים להיות שוריים על המניה. ל-5 אנליסטים שמציעים תחזית מחיר לשנה אחת עבור Curtiss-Wright יש אומדן מקסימלי של 330$ ואומדן מינימלי שך 270$? הדירוג מבוסס על 6 אנליסטים שדירגו את Curtiss-Wright בשלושה חודשים האחרונים.

Howmet Aerospace (HWM) – החברה מייצרת מוצרי מתכת קלים ומתמחה ברכיבי מנועי סילון, חלקי מבנה טיטניום, מערכות הידוק תעופה וחלל ועוד. החברה מספקת גם פתרונות הגנה לשותפים הצבאיים שלה, כגון עיבוד שבבי מדויק, ניהול תוכניות ומומחיות במתכות. החברה בהחלט מפגינה ביצועים טובים במגוון התחומים שלה. נוסיף לכך שולי רווחים, צמיחה מסחרית וחלל ביטחונית, תשואות הון וכוח תמחור שמייצרים ערך משמעותי למשקיעים. כך שהחברה מציעה שילוב מצוין של צמיחה ואיכות.  ל-17 אנליסטים שמציעים תחזית מחיר לשנה אחת עבור Howmet Aerospace יש אומדן מקסימלי של 102$ ואומדן מינימלי שך 53$. הדירוג מבוסס על 25 אנליסטים שדירגו את Howmet Aerospace בשלושה חודשים האחרונים.

תחזית מחיר של 17 אנליסטים למניית Howmet Aerospace

Textron (TXT) – טקסטרון מייצרת מסוקים, מטוסים וציוד צבאי ותעשייתי אחר. הפלח שלTextron Systems של החברה כולל עסקי כלי הרכב יבשתיים מתקדמים, עסקי מנועי מטוסי הבוכנה וטכנולוגיות ושירותים אחרים בתחום ההגנה, הממשל והחלל. לחברה יש גם מאזן חזק שנותן לחברה הזדמנויות להחזיר הון באופן משמעותי לבעלי המניות.  ל-14 אנליסטים שמציעים תחזית מחיר לשנה אחת עבור טקסטרון יש אומדן מקסימלי של 181$ ואומדן מינימלי שך 84$. הדירוג מבוסס על 18 אנליסטים שדירגו את טקסטרון בשלושה חודשים האחרונים.

CAE Inc (CAE) – CAE מספקת שירותים דיגיטליים והדרכה בתחום ההגנה והביטחון, התעופה האזרחית ושירותי הבריאות. מגזר ההגנה והביטחון של החברה כולל מרכזי הדרכה ושירותים, וגם מוצרי הדמיה ימיים, אוויריים ויבשתיים. אמנם לחברה היו רווחים מאכזבים בגלל פלח ההגנה שהיה לו ביצועים נמוכים. אבל יחד עם זאת, הסיכונים מתומחרים והמניה מוערכת בחסר בהתחשב בהזדמנויות צמיחה עסקיות אזרחיות וביקוש חזק בשוק התעופה והחלל. ל-12 אנליסטים שמציעים תחזית מחיר לשנה אחת עבור CAE יש אומדן מקסימלי של 26.31$ ואומדן מינימלי שך 15.34$? הדירוג מבוסס על 12 אנליסטים שדירגו את CAE בשלושה חודשים האחרונים. 

אין בכתוב כל המלצה לביצוע פעולה כלשהי, כולל רכישה/קנייה/החזקה של סוגי ניירות הערך המופיעות בכתבה. ככלל, חובה על הקורא לעשות מחקר מעמיק בהתייחס לכל רעיון השקעה שהוא.

מעוניינים לסחור במניות ביטחוניות? זה הזמן להתחיל לסחור במניות. הצטרפו אלינו היום ותתחילו להנות ממערכת מסחר עצמאי בבורסה הטובה בעולם עם עמלות המסחר האטרקטיביות
בישראל.

0 – דמי ניהול.
0 – דמי החזקה.
0 – דמי טיפול בדיבידנד.

רק 1 סנט למניה, מינימום $1 לעסקה.

דילוג לתוכן

    פתיחת חשבון

    מאשר קבלת חומר פרסומי ושיווקי מחברת עלית פלטפורמס בעמ ו/או או כל צד ג מטעמן ו/או או הקשור אליהן