טריידינג ויו (TradingView) וטריידסטיישן – כיצד השילוב המנצח מסייע לסוחרים ומשקיעים בישראל

טריידינג ויו (TradingView) וטריידסטיישן – כיצד השילוב המנצח מסייע לסוחרים ומשקיעים בישראל

טריידינג ויו וטרייד סטיישן – כיצד השילוב המנצח מסייע לסוחרים ומשקיעים בישראל

כיצד טריידינג וויו וטרייד סטיישן מעצבים מחדש את תחום המסחר

חוזים עתידיים על סחורות
טריידינג ויו

לכל הצלחה חייב להיות תכנון מקדים

ט

ריידינג ויו, הינה פלטפורמה פיננסית חברתית המאפשרת לנו ניתוח טכני ומעקב אחר השווקים. נכון להיום, זו הפלטפורמה החברתית הגדולה ביותר לנו כסוחרים ומשקיעים, ברחבי העולם.

ב- טריידינג ויו מקבלים השראה מהאופן בו השווקים הפיננסיים מחברים בין אנשים ברחבי העולם. המטרה של טריידינג ויו, הייתה תמיד לבנות את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור גרפים, נתונים פיננסיים וחיבורים בין אנשים ברחבי העולם.

טריידינג ויו תומכת בחיבור  API לטריידסטיישן. מאפשרת לנו כסוחרים לתכנן את המסחר שלנו בטריידינג ויו. לשדר את ההוראות מטריידינג ויו, למערכת עטורת הפרסים של טריידסטיישן. זאת, על מנת להשיג את התוצאות המיטביות לנו בצורה מהירה חלקה ונוחה כאילו מדובר במערכת אחת.

אנחנו  כסוחרים צריכים כלים כמו טריידינג וויו וטריידסטיישן כדי לתכנן ולשרוד בשוק ההון

 • תוכנית
 • חוקים ששומרים עליינו שלא נסתבך
 • ביצוע איכותי ומהיר

img-10כל הצלחה מתחילה בתכנון מדוקדק וביכולת ביצוע טובה

img-11

לכל עסק חייב להיות תכנון 

סוחרים אפקטיביים רואים את המסחר באופן המחייב תכנון. הם מוצאים הזדמנויות מסוימות עם הסתברויות טובות ומתמקדים בהן. זה דורש תוכנית.זה גם דורש משמעת כי תוכניות טובות, רק אם אנחנו פועלים לפיהן. לשווקים הפיננסיים יש תמיד דרך ערמומית לגרום לנו לנטוש את התוכניות שלנו בזמנים הגרועים ביותר. כולנו צריכים כלי תכנון כמו טריידינג וויו וטרייד סטיישן על מנת להאמין בתוכניות שלנו ולא לנטוש אותם בזמנים גרועים.

טריידינג ויו
טריידינג ויו

באיזו מובן עיצבו טריידסטיישן ו טריידינג ויו את תחום המסחר?

לפני הכל, טריידינג ויו וטריידסטיישן הפכו את צרכי הסוחרים והמשקיעים לעדיפות ראשונה. הפלטפורמות של החברות, מתפתחות וגדלות כל הזמן. כיום,  טריידינג ויו מציעה, גרפים מתקדמים לצד למעלה ממאה אינדיקטורים טכניים, מעל 80 כלים לניתוח, נתונים בזמן אמת מבורסות ברחבי העולם וכיסוי לכל הנכסים כולל מניות, סחורות, אג"ח, פורקס, חוזים עתידיים.

מה הערך המוסף של הפלטפורמה?

היא מחוברת לקהילה הפיננסית העולמית. זוהי קהילה בה אנשים יכולים לשתף גרפים, לשוחח בצ'אט ולשתף אסטרטגיות להשקעה או למסחר.

כשאנו כסוחרים יוצרים גרפים או מנתחים רעיון מסחר ב-  טריידינג ויו, אנחנו יכולים גם לפרסם אותו בפלטפורמה ולשתף את הרעיון שלנו עם כולם. ברגע שפורסם הרעיון, הוא חשוף ופתוח בפני סוחרים מכל קצוות העולם וזו דרך נהדרת לקבל משוב, עצה ולבנות את הרעיונות הבאים. בדומה לרשתות חברתיות אחרות, אנחנו כסוחרים ומשקיעים יכולים "לעקוב אחר" כל אחד מהם, ללחוץ על "לייק" כדי לתמוך באחרים, לספק משוב ולעקוב אחר התפתחות הסוחרים.

איך הפלטפורמה של טריידינג ויו עובדת עם רשתות חברתיות אחרות?

כל הרעיון מאחורי טריידינג ויו, הוא שמלבד היותה פלטפורמת תרשימים היא משמשת כרשת חברתית למסחר. זוהי למעשה הרשת החברתית הגדולה והפעילה ביותר עבור סוחרים ומשקיעים.

לא רק שאתה יכול לחלוק את רעיונות המסחר שלך עם אחרים, אלא שאתה יכול גם ללמוד מהסוחרים הטובים ביותר ולשפר את הביצועים שלך.

תוכל לשוחח בצ'אט עם סוחרים אחרים, לראות את הניתוחים שלהם, להחליף דעות, להצטרף לדיונים ולעקוב אחר הטובים שביניהם.

טריידינג ויו, מתחברת לכל הרשתות החברתיות המועדפות עליך. אתה יכול לשתף את הרעיונות שלך בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין ובכל מקום אחר שחשוב לך. קהילת הסוחרים שומרת את הגרפים והרעיונות שלהם כתמונות ומפרסמת את התמונות גם באינסטגרם וכדומה.  בנוסף, לפלטפורמה כלי וידאו מובנה, כך שאנשים יכולים ליצור סרטוני וידאו בלייב ומוקלטים אודות הרעיונות שלהם.

איך הפלטפורמה של טריידינג ויו עובדת בפועל?

צוות טריידינג ויו, החל לבנות את הפלטפורמה בשנת 2011. כיום מפתחים, מתמטיקאים ומנהלי צמיחה עובדים מניו יורק לטוקיו כדי להרחיב את נוכחותה.

טריידינג וויו, היא פלטפורמה המתמקדת בניתוח טכני עם כלים רבים לניתוח גרפים ויכולות ניתוח נרחבות. משתמשים יכולים לבחור בין סוגי גרפים שונים, מסגרות זמן, אינדיקטורים טכניים וכלי מחקר. בשילוב עם הגרפים המעולים וכלי הניתוח של טרייד סטיישן אנחנו כסוחרים מקבלים את הפלטפורמות המנצחות למסחר בשווקים בחו"ל.

כלי הניתוח של טריידינג וויו כוללים יותר מ-90 כלי ציור זמינים, שכוללים קווים ומגמות, צורות גיאומטריות, כתב והערות, שעוזרים לנו כמשקיעים להבין טוב יותר את ההיבטים הטכניים של השווקים. מאות אינדיקטורים זמינים לנו למסחר, החל מאינדיקטורים סטנדרטיים כמו ממוצעים נעים ו-VWAP ועד מחווני נפח כמו פרופיל נפח, זיהוי דפוסי נרות יפנים ואפילו קווי מגמה אוטומטיים עבור הרחבות של פיבונאצ'י.

תכונה מגניבה היא שאנו כמשתמשים יכולים להמחיש ישירות נתונים בסיסיים מדוחות רווח, מאזנים, מדדי תזרים מזומנים וסטטיסטיקות בגרף. כך, למשל, אפשר לפתוח גרף מאפל ואז להוסיף נתונים כמו רווח גולמי, הכנסות, הערכות EPS, תשואת דיבידנד ומאות נתונים סטטיסטיים אחרים לחלון הגרף. כך נוכל לנתח במהירות את ביצועי השוק לאחר הודעות רווחים, חדשות החברה וכו'.

מפת החום של המניות, הן תכונות מועילות כדי לראות את כל הנתונים מול העיניים.   לדוגמה, אנחנו יכולים להציג מפת חום עבור מרווח זמן כמו ביצועים ב-4 השעות האחרונות. כמו כן, נוכל לסנן לסנן על סמך נתונים פיננסיים כגון שווי שוק, ווליום יומי, תשואת דיבידנד ועוד. מפת החום תוכל לאפשר לנו, להציג את הפערים הגדולים ביותר מעלה ומטה, המניות הכי תנודתיות, יחסי נפח ועוד.

כמה נפוצה הפלטפורמה?

ישנם יותר מ 10 מיליון משתמשים בכל חודש, מעל 30 מיליון מבקרים מידי חודש, 100 מדינות מכל העולם ו -25 שפות.

לכל מדינה גרסה מקומית משלה בשפה שלה. לפני שנתיים הושקה הפלטפורמה גם בישראל, וכיום ישנם כ- 100,000 סוחרים ומשקיעים המשתמשים בגרסה הישראלית. זה מרגש והשילוב עם טריידסטיישן יאפשר להמשיך ולעזור לקהילה הישראלית עם כל צרכי ההשקעה או המסחר שלהם.

חשוב להוסיף: תכונה מעניינת באמת היא האפשרות שלנו כסוחרים ומשקיעים ליצור אינדיקטורים ואסטרטגיות משלנו. ב- טריידינג ויו, ניתן למצוא אינדיקטורים בהתאמה אישית שאינם זמינים בשום מקום אחר. שפת התכנות  Pine היא שפת הסקריפטים של TradingView שהיא קניינית רק לפלטפורמה.

אנשים מכל הרקעים משתפים את הסקריפטים שלהם על הפלטפורמה לטובת אחרים, ומעשירים ומשדרגים את עולם המסחר. כמו כן, קשה להתעלם מסורקי המניות שלנו. הסורקים מאפשרים לסוחרים ומשקיעים לסנן לפי הקריטריונים המועדפים עליהם למחקר פונדמנטלי או טכני.

ונחשו מה? גם ברוקרים, ובראש ובראשונה טריידסטיישן הם חלק מהמסע המשותף

מדובר באינטגרציה של הברוקר טריידסטיישן בפלטפורמת  טריידינג וויו. לפני עשור, צוות TradingView יצא לתהליך על מנת לשנות את הדרך שבה אנשים סוחרים.

המטרה היא להמשיך ולבנות את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור כולנו, הסוחרים, המשקיעים, בשיתוף בין טריידסטיישן וטריידינג ויו. החברות שואפות ליצור את הסביבה הטובה ביותר שבה המשתמשים יכולים לפתוח חשבון בקלות על מנת לסחור ישירות דרך טריידסטיישן באמצעות הגרפים המתקדמים של טריידינג וויו.

כסוחרים, לאחר שהברוקראז' שלכם בטריידסטיישן, נתמך בפלטפורמת האינטרנט של  טיידינג ויו, כל אחד מכם, ולמעשה, כל משתמשי TradingView יכולים להיכנס לחשבונות הברוקר שלהם בטריידסטיישן, לקבל נתונים מהברוקר טריידסטיישן ולשלוח פקודות מסחר ישירות לברוקר טריידסטיישן, בזמן שאתם נמצאים על הגרפים של טריידינג ויו.

כאן ניתן לראות למשל את המשובים שטריידסטיישן קיבלו ממשתמשים: העמוד של TradeStation..

אם נסכם את הדברים בנקודות, נוכל בקלות להיווכח שיש בשיתוף בין טריידסטיישן לטריידינג ויו, כל מה שסוחר/ת צריך – במקום אחד, ובחינם.

 • גרפים מתקדמים עם פריסות מרובות.
 • מעל 100 אינדיקטורים טכניים.
 • מעל 80 כלי שרטוט עשירים.
 • כלים לניתוח טכני ופונדמנטלי
 • נתוני שוק עבור כלל השווקים – מניות, מט'ח וחוזים עתידיים.
 • סורקים מתקדמים עבור מניות ומט"ח.
 • רעיונות למסחר ורעיונות לימודיים בתחומים שונים שמתפרסמים מידי יום ע"י סוחרים ומשקיעים
 • מסחר בנייר (דמו) מהדפדפן שמאפשר לך להתאמן היטב לפני שמסחר בכסף אמיתי.
 • הקלטות וידאו ואודיו מעמוד הגרף ישירות מהפלטפורמה של מנטורים וסוחרים מן השורה ויצואם ישירות לערוץ היוטיוב שלכם.
 • חדרי צ'אט (ציבורי על פי נושאים – וחדר צ'אט פרטי).
 • מאגר של אסטרטגיות מובנות שיצרו חברי הקהילה וסיגנלים על הגרף.
 • לבעלי אתרים: אפשרויות הטמעה של מגוון רחב של וידג'טים/גרפים מתקדמים ועוד .
 • מסחר בזמן אמת על ידי הברוקר טריידסטיישן.

הצטרף אלינו היום ותהנה מפלטפורמת מסחר במניות הטובה בעולם

גילוי נאות: מאמר זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד. אף אחת מהדוגמאות לא צריכה להיחשב כהמלצות מסחר.

דילוג לתוכן

  פתיחת חשבון

  מאשר קבלת חומר פרסומי ושיווקי מחברת עלית פלטפורמס בעמ ו/או או כל צד ג מטעמן ו/או או הקשור אליהן