יתרונות

מסחר עצמאי בבורסה להשגת הצלחה בשווקים הגלובליים של ימינו, מסתכמת ב-"לדעת מה לסחור - ומתי לסחור בזה"

בחירת תוכנת המסחר הנכונה היא מרכיב קריטי בהפיכה  לסוחר טוב יותר. זו הסיבה ש TradeStation השקיעה בשלושת העשורים האחרונים בפיתוח ושכלול חבילה מלאה של כלי מסחר כדי לעזור לסוחרים לבצע למקסם את הזדמנויות המסחר שלהם ולנהל את הסיכון שלהם.

התמקצע בניתוח טכני ופונדמנטלי למסחר בבורסה

עקוב ודרג עד 1,000  סימבולים בזמן אמת, על סמך יותר מ- 180 אינדיקטורים טכניים ופונדמנטליים באמצעות RadarScreen®. כלי ניטור שוק זה מאפשר לך להוסיף קריטריונים מותאמים אישית משלך.

RadarScreen® הוא המקור המעודכן שלך לרעיונות  מסחר לאורך יום המסחר.

קבל גישה לנתוני שוק מובחרים למסחר עצמאי בבורסה

קבל נתוני שוק בזמן אמת במהירות וברמת הדיוק והאמינות המירבית, כדי להתריע על שינויים בשוק ברגע שהם מתרחשים.

תקבל נתונים בזמן אמת מהבורסות הגדולות בארה"ב, כמו גם את היכולת לייבא ידנית את נתוני השוק המקומיים והקנייניים שלך.

התקדמו ל-פלטפורמת TradeStation

TradeStation מובייל

צור אינדיקטורים ואסטרטגיות משלך למסחר בבורסה

רק TradeStation מציעה את EasyLanguage® – הטכנולוגיה הקניינית שלנו המאפשרת לכל סוחר לבצע back-test  על אסטרטגיות מול מאגר המידע ההיסטורי המסיבי שלנו. ולא תצטרכו להיות גאון מחשבים כדי לעשות זאת – EasyLanguage מיועדת לסוחרים ולא למהנדסים.

מסחר עצמאי בבורסה

השגת הצלחה בשווקים הגלובליים של ימינו מסתכמת ב"לדעת מה לסחור - ומתי לסחור בזה" למחסר עצמאי בבורסה

בכדי לשלוט בשווקים ובהזדמנויות המסחר המוצלחות, אתה זקוק לכלי ניתוח מעולים. וזו הסיבה שאלפי סוחרים מקצועיים ולא מקצועיים – בארה"ב, אירופה, אמריקה הלטינית, אסיה ובעולם כולו – סומכים על טכנולוגיית TradeStation כדי לבצע את ניתוח השוק המתוחכם ביותר, לזהות הזדמנויות  מסחר ולהישאר צעד אחד לפני השווקים. TradeStation Analytics מאחד את כל כלי ניתוח הפרימיום של TradeStation, נתוני שוק ואפליקציות תוכנה לחבילת  הרשמה אחת כדאית במיוחד.

מסחר עצמאי בבורסה

למסחר בבורסה - קפוץ על הטופ של הפלטפורמות

בין אם אתה סוחר במניות, תעודות סל, אופציות או חוזים עתידיים, פלטפורמת שולחן העבודה עטורת הפרסים של TradeStation * מספקת את הכוח, המהירות והגמישות שדורשים סוחרים פעילים. מוכרת כמצוינות שנה אחר שנה, זה כל כוח האש  המקצועי שאתה צריך כדי להשתלט בביטחון על השווקים הגלובליים.

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר בבורסה כמו מקצוענים עם גרפים מתקדמים

חכמים, אינטואיטיבים וניתנים להתאמה אישית גבוהה במיוחד, הגרפים של TradeStation מאפשרים לך לבנות גרפים בכל רזולוציית זמן או פעילות שוק, כמו נפח מסחר. בנוסף ניתן גם ליצור גרפים מבוססי מחיר בהתאמה אישית עם התראות חזותיות ושמע כדי להבטיח שלעולם לא תחמיץ השקעה פוטנציאלית.

עומק השוק בצורה יותר מעמיקה ויסודית למסחר עצמאי בבורסה

Matrix הוא כלי ייחודי ל- TradeStation, המשלב את היתרונות של חלון עומק שוק מפורט מאוד לצד מעקב אחר עסקאות, כל זאת בחלון אחד. באמצעות ה-Matrix תוכל לראות את עומק השוק בזמן אמת ולפי איזה מחיר מבוצעות "העסקאות הגדולות" בצד הקניה ובצד המכירה– כך שיהיה לך את המפתח להיכנס ולצאת מעסקאות בהצלחה.

תעודות סל

מסחר בבורסה עם האפשרות המועדפת עבור סוחרי אופציות

OptionStation Pro היא מערכת ניתוח שוק מלאת אפשרויות. תכונות מתקדמות כמו גרפים אינטראקטיביים בתלת מימד (3D) וגרפים של הסתברות באמצעות ממשק ידידותי של גרור ושחרר לניהול הפוזיציה, המפשט מאוד את ניתוח האפשרויות. המערכת מאפשרת לך לבנות, להעריך ולעקוב כמעט אחר כל פוזיציה. כלי זה יעניק לך בטחון בצורת המסחר שלך לפני סיכון כספך במסחר אמיתי.

מסחר באופציות בארה"ב

ביטחון זה לבדוק לפני שסוחרים

טריידסטיישן נותנת לך גישה לאחד ממאגרי המידע ההיסטוריים הגדולים ביותר בתעשיה, ומאפשרת לך לעשות back-test לאסטרטגיית, המניות, האופציות , או החוזים שלך, על שנים ואפילו על עשורים של מידע שוק היסטורי. עם חשבון הדמו של טריידסטיישן, אתה יכול לבדוק את האסטרטגיות שלך בזמן אמת- ללא צורך לסכן את ההון שלך.

מסחר בבורסה

שמור על קשר באמצעות הטלפון הנייד שלך או באמצעות דפדפן האינטרנט

יישומי המסחר הניידים והמרשימים של TradeStation, מאפשרים לך להישאר מחובר לשווקים ולחשבונך – כמעט בכל עת ובכל מקום. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לדפדפן האינטרנט המועדף עליך או דרך המכשיר הנייד ותוכל לפקח על ציטוטים או לנתח גרפים. אתה מסונכרן לחשבונך בזמן אמת.

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר עצמאי בבורסה - שדרג את יכולות המערכת לשיאים חדשים

אם אתה מעדיף לא ליצור אינדיקטורים ואסטרטגיות מותאמים אישית, תוכל לבקר בחנות TradeStation TradingApp®, שם תמצא מאות מוצרים תואמים ל- TradeStation – אינדיקטורים, אסטרטגיות ועוד – שתוכננו על ידי מפתחי תוכנה עצמאיים (צד שלישי). זה כמו חנות ממתקים רק לסוחרים.

מסחר בבורסה

אלגוריתמים

דרך קשרים אסטרטגיים עם ספקי ביצועי אלגוריתמים מובילים, TradeStation מציעה מעטפת של ביצועי אלגוריתמים המאפשרים למשקיעים גישה נוחה ויעילה ל"מאגרים" (pools) של נזילות תוך הקטנה של מחירי ביצועים והשפעה על השוק.

מסחר עצמאי בבורסה

Co-Location

TradeStation יצרה שותפות עם FCM360 על מנת לספק ללקוחות פתרונות של ultra-low-latency המאפשרים גם את התקנת המערכת בצמוד לבורסה הרלוונטית עם קישור משולב.

מסחר עצמאי בבורסה

מידע וביצועים - למסחר בבורסה

העצימו את המסחר שלכם למקסימום, עם נתוני שוק וטכנולוגיית ביצועי פקודה יוצאי דופן.  כשהשינויים בשוק יחולו, תישארו בקדמת השוק בזכות המהירות והאמינות של. TradeStation המערכת מחזיקה באחד ממאגרי המידע ההיסטוריים המקיפים ביותר של התעשייה הפיננסית, המאפשרים לכם לחקור ולבצע Backtesting לרעיונות המסחר שלכם.

מסחר עצמאי בבורסה

טריידסטיישן שמה לעצמה למטרה לספק ביצועי פקודות מהירים ואמינים

טריידסטיישן באופן קבוע בוחנת את המהירות ואיכות הביצועים, וכמו כן את השיפור המתמיד במחירי הביצוע עבור הלקוחות.
היות ואין כלי מדידה סטטיסטיים מדויקים לאיכות הביצועים, חלק מהפקטורים המוצגים למטה, מדגישים את רמת הביצועים הכללית של התהליכים בטריידסטיישן.
מהירות ביצוע:
(ברים קטנים יותר= מהירות ביצועי עסקאות גבוהה יותר).
הזמן הממוצע שעובר בין הרגע שהפקודה שלך מנותבת, לזמן שיש דיווח על ביצוע הפקודה שלך מהשוק, בשניות.
מסחר בבורסה

TradeStation Institutional

TradeStation מציעה למשקיעים מוסדיים היקף מאוד רחב של אפשרויות לביצוע הוראות בצורה אלקטרונית המקיפים סוגי נכסים  רבים. TradeStation מאפשרת גישה לספקי ביצועים המוצגים במערכות שלה וגם לאילו שאינם מוצגים באמצעות הניתוב החכם לשליחת פקודות  או שיטות שליחת הפקודות האלגוריתמיות.

 • גישה ישירה לשוק (DMA)
 • Co-location
 • ניתוב פקודות חכם
 • שולחן מסחר
 • אינטגרציית Web API
 • אינטגרציית FIX API
 • ביצועים אלגוריתמיים
 • Block Trading
 • Floor Trading
מסחר בבורסה

מסחר בבורסה עם תשלום מלא על הלוואת מניות

הרוויחו הכנסה נוספת

העלו את יתרת החשבון שלכם עם התוכנית שלנו לתשלום מלא על הלוואת מניות

עם תוכנית התשלום המלא על הלוואת מניות של TradeStation , הלוואת המניות שלכם עשויות להקנות לכם הכנסה נוספת. כש-TradeStation מלווה מניות מסויימות המשלמות ריבית  שנמצאות  בחשבונכם, תוכלו להרוויח חלק מהריבית ש-TradeStation מרוויחה בכל יום.

מסחר עצמאי בבורסה

בטיחות הכספים

ביטחון הכסף שלכם הוא בעל חשיבות עליונה עבור TradeStation. אתם יכולים להיות בטוחים ש-TradeStation אינה סוחרת לעצמה עם הכסף.

חשבונות המניות והאופציות שלכם ב- TradeStation מאובטחים בביטוח SIPC. SIPC מבטחת חשבונות  מניות ואופציות בסכום של עד 500,000$ , כולל 250,000$ על מזומן. מעבר לזה, TradeStation סידרה אבטחה נוספת דרך לויד'ס בלונדון, המבטחים כל חשבון עד 24.5 מיליון דולר,  בכפוף ל-$900,000 מקסימום פר חשבון במזומן, עם הגבלת הסכום המצטבר של החברה של 300 מיליון דולרים. למידע נוסף על כיסויי SIPC, אנו ממליצים לכם לבקר באתר האינטרנט של SIPC.

ניתן למצוא את הפיקוח של FINRA על TradeStation באתר תחת השם TradeStation:

https://brokercheck.finra.org/search/genericsearch/grid

 

הירשמו ל-TradeStation והתחילו לסחור כמו מקצוענים

בהצלחה!

מסחר בבורסה
דילוג לתוכן

  יצירת קשר

  מאשר קבלת מידע